8,0/10  (8 Oy) · 
52 okunma  · 
10 beğeni  · 
665 gösterim
Sevda; aşk, hayal ve gençlik rüyaları peşinde hayatını çıkmazlara atan bir genç kızın dram, acı ve ibret dolu hayatını dile getirmektedir. Olaylar zinciri o kadar etkileyici, o kadar şaşkınlık verici ve o kadar ibret dolu ki, insan kendini tutamıyor, "Bu kadar da olur mu?" diyerek kendinden geçiyor.

Aslında bu kitap günümüz gençliğinin yaşamakta olduğu hayatı anlatmaktadır. Bir anlamda her genç bu kitapta kendini görecektir; kendi hayatından sahneler bulacaktır. Daha da önemlisi bu sahneleri ibretle ve dehşet içinde izleyince kendi hayatını da sorgulama ihtiyacı hissedecektir. Bu kitabı okuyan her kişi, bir an önce dostlarına da okutma çabasına düşecektir.

Gözyaşları ve ibretlerle dolu bir kitap okumak istiyorsanız, buyurun...

Bir başka hayat hikayesinde buluşmak üzere...
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2008
 • Sayfa Sayısı:
  141
 • ISBN:
  9789753627367
 • Yayınevi:
  Timaş Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sevda M. 
17 Tem 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · 6/10 puan

"Sevda" adli kitabi elime aldigim vakit kendime inceleme firsati bile vermeden direkt alip kisa zamanda okumaya baslamistim. Cunku adimi tasiyan bir eser oldugu icin okumaya büyük bir istek duymustum. Lakin okudugum satirlarda edebiyata dair fazla bir bulguya rastlayamadigimdan dolayi ufak bir sıkılma sorunsali yasadim. Fazla bir beklenti olmaksizin okumak isteyenlere tavsiye ederim. Özellikle cocukluktan genclik cagina adim atan kardeslerimize şiddetle tavsiye ederim. Yol gösterici ve insanin maneviyatini sorgulattirici bir kitap. Vesselam...