Suç Ortakları

8,1/10  (8 Oy) · 
28 okunma  · 
6 beğeni  · 
645 gösterim
Tommy ve Tuppence Beresford geçmişteki o heyecanlı günleri özlüyorlardı. Gizli Servis Başkanı Blunt bir gün onlara Uluslararası Dedektiflik Bürosu'nu yönetmelerini teklif edince bu fırsatı kaçırmak istemezler. Beresford'lar çalışmalarında başarılı olmak için bütün usta dedektifleri taklit etmeye karar verirler. Kayıp pembe incilere ne olduğu, Sunningdale golf sahasındaki bıçaklama olayı ve gazetelerin kişisel sütunlarında yayınlanan şifreli mesajlar gibi karmaşık olayları çözerler.
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2010
 • Sayfa Sayısı:
  288
 • ISBN:
  9789752112315
 • Orijinal Adı:
  Partners İn Crime
 • Çeviri:
  Çiğdem Öztekin
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Serdar Poirot 
12 Nis 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Oldukça güzel bir Tommy ve Tuppence Beresford romanı daha. Tommy ve Tuppence gizli servisten şefleri Bay Carter'ın isteği üzerine Theodore Blunt dedektiflik bürosunda çalışmaya başlar. En başta amaçları bazı ajanları yakalamaktır ancak bu arada pek çok gizemli olayı da çözme fırsatları olur ve monoton hayatlarına bir renk gelir. Her ne kadar bazı hikayelerini Fare Kapanı'nda okumuş olsam da yeni hikayeler de var ve bunlar da diğerleri kadar güzel. Keyifle okunan bir roman.

Su Polat 
03 Haz 21:18 · Kitabı okudu · 15 günde · 10/10 puan

Bir cinayet meraklısı ilk başta okuyamayacağımı düşünmüştüm ama öyle olmadı agatha'nın okuduğum ilk kitabı ve hayran oldum.Bütün kitaplarını özellikle tuppence ve tommy olduğu kitaplarını okumaya çalışacağım.mutlaka okuyun.Hatta kitabtaki bir olayı ben çözdüm basitti ama olsun hikayenin adı çürütülemez kanıt .

Kitaptan 1 Alıntı

Bakış açısı
"Eğer doğru açıdan bakabilirsen,
imkânsız gibi görünen şeylerin bile
çok mantıklı olabileceğini görürsün."

Suç Ortakları, Agatha Christie (Sayfa 174 - Altın Kitaplar)Suç Ortakları, Agatha Christie (Sayfa 174 - Altın Kitaplar)