Kitap
Cerrah

Cerrah

Rizzoli & Isles #1

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.8
2.636 Kişi
8,8bin
Okunma
2.480
Beğeni
41,5bin
Gösterim
376 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 10 sa. 39 dk.
Adı
Cerrah (Rizzoli & Isles #1)
Basım
Türkçe · Türkiye · Doğan Kitap · Aralık 2018 · Karton kapak · 9786050950281
Orijinal adı
The Surgeon
Diğer baskılar
Cerrah
Cerrah
Tess Gerritsen tıpkı kahramanının neşterini kullandığı gibi kalemini ustaca oynatıyor.  Bu romanın her satırından kan sızıyor... Kitaba adını veren, planlı ve kanlı katil Cerrah gerilimi her an ayakta tutuyor.  Dr. Catherine Cordell Savannah'da seri cinayetler işleyen bir katilin vahşi saldırısına uğramıştır. Saldırgandan onu silahla vurarak kurtulmayı başarmıştır. Şimdi Boston'dadır. Ancak başka bir katil bu kentte de gerilim yaratmaktadır. Kadınların rahimlerini kesip alan ve korkunç işkencelere tabi tutan adama Cerrah adı verilmektedir. Catherine Cordell birdenbire bu katilin de hedefi haline gelecektir.  Çok satanlar listesinin müdavimlerinden Tess Gerritsen'in insan bedenini ve ruhunu en ince ayrıntısına kadar tarif ettiği tıbbî gerilim romanlarından beşincisi olan "Cerrah", inandırıcı kahramanları, sürükleyici diyalogları ve sürekli tırmanan gerilim duygusuyla bu türü sevenlerin hayran olacağı tarzda bir roman.
4 mağazanın 5 ürününün ortalama fiyatı: ₺33,06
8.8
10 üzerinden
2.636 Puan · 373 İnceleme
Zeinab Vanadze
Cerrah'ı inceledi.
376 syf.
·
Puan vermedi
Uzun zamandır bukadar etkileyici bir detektif okumamıştım Kendimi yenilenmiş hissediyorum Çok derin anlamları olan ve sürekli zihinizi yoran kitaplar okuyorsanız o size gelen anlam arama yorgunluğunu hepiniz bilirsiniz Eğer o duruma düştüyseniz bu kitap birebir Sanki bir polisiye dizisi tadında
Cerrah
8.8/10
· 8,8bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
14
Hatice Karcı
Cerrah'ı inceledi.
376 syf.
·
7 günde
·
Puan vermedi
Açıkçası beni hep ürküttüğü için bu türde ilklerden biri benim için fakat zekice yazılmış güzel bir kitaptı. Ben en çok yazarın yaşanmamış bunca olay örgüsünü nasıl bu kadar iyi anlatabildiğini merak ettim ve kendisine hayran kaldım.
Cerrah
8.8/10
· 8,8bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
17
376 syf.
·
3 günde
·
Puan vermedi
Spoiler
Aslınd ilk başlarda içine çeken ve merak ettiren bir polisiyeydi fakat sonlara doğru klişelerde boğuldu maalesef.Özellikle sonu Hollywood filmi tadında kötüydü.Ama suçlu psikolojisini yansıtması ve başlarda heyecan yaratması bakımından iyi sayılabilir
Cerrah
8.8/10
· 8,8bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
13
376 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Kitap ilk andan itibaren merak dürtüsü uyandırıyor. Tecavüze uğramış kadınların özenle seçilip kadınlığının kesilip alınmasını konu alan seri cinayetleri işliyor. Baştan sona kadar sıkılmadan okunacak bir eser. Herkese keyifli okumalar.
Cerrah
8.8/10
· 8,8bin okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6