Dünyanın Merkezine Yolculuk (Çizgi Roman)

8,1/10  (7 Oy) · 
20 okunma  · 
6 beğeni  · 
293 gösterim
Profesör Von Hardwigg ve yeğeni Henry gizemli bir parşömen bulduklarında, bunun hayatlarını sonsuza kadar değiştireceğinin farkında değildiler.

Parşömen üzerindeki yazıyı, saatler boyu uğraştıktan sonra sırrını çözmeyi başardılar. Bu yazılar on altıncı yüzyıla aitti. İzlanda’lı bir filozofun Dünya’nın merkezine giden bir geçit bulduğu anlatılıyordu. Bu bir aldatmaca olabilir miydi? Bunu anlamanın bir tek yolu vardı.

İşte böylece, rehberleri Hans Bjelke’nin eşliğinde iki kahramanımızın Sneffels dağına doğru yola çıkmalarıyla macera başladı. Dağın zirvesine çıkarak, onların Dünya’nın merkezine inmelerini sağlayacak krateri aramaya başladılar. Çeşitli tarih öncesi çağa ait hayvanları ve mitolojik canavarları görme hevesine ek olarak fantastik bir yeni dünya keşfetme azmi onlara her güçlüğü alt etme direnci verecekti. Acaba gerçekten Dünya’nın Merkezine varabilecekler miydi? Yoksa bu sadece boş bir hayal miydi?
Cosmos_tutkunu 
20 Ara 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Ne..? Hala bir kurtuluş şansımız olduğuna mı inanıyorsunuz..?
Evet..! Elbette, evet..! Eğer kalbi çarpıyorsa, teni de soğumadıysa, irade sahibi bir insanın ümitsizliğe kapılmasını kabul etmiyorum...