İnsanoğlu Ayağa Kalk

·
Okunma
·
Beğeni
·
4880
Gösterim
Adı:
İnsanoğlu Ayağa Kalk
Baskı tarihi:
Şubat 2015
Sayfa sayısı:
712
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059913379
Orijinal adı:
Human Race Get Off Your Knees: The Lion Sleeps No More
Çeviri:
Esin Akan
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Destek Yayınları
Devasa bir eser. David Icke, şok edici sırları ve bastırılmış bilgiyi ortaya çıkarmak için yapmış olduğu yirmi yıllık çalışmalarını bu müthiş kitabıyla pekiştiriyor.

İnsanoğlunun ve "gerçek"in doğasının manipülasyonunu yeni anlayış seviyelerine taşıyor, insanların artık ayağa kalkıp, kendilerini beşikten mezara kadar sinsice kontrol altında tutan uğursuz aileler ve insan olmayan varlıkların elinden kurtarmaya davet ediyor. 1990'daki olağanüstü "uyanış"ından beri dünyadaki "keskin gerçek"leri dile getiren David Icke, yoluna bu kitapla devam ediyor.

"Dünya"nın ve kolektif insan zihninin; ezelden beri, masum bir gök cismi değil, yapay bir yapı, muhtemelen içi oyuk küçük bir gezegen/bir planetoid veya devasa bir uzay gemisi olan "Ay"da barınan dünyadışı bir ırk tarafından manipüle edilmekte olduğunu açıklıyor.

Olağanüstü bir zamandan geçiyoruz. Bir tarafta Ay Matriksi'ne hizmet eden kitlenin uyguladığı Orwell tarzı, tamamen gözetleme ve kontrole dayalı global bir devlet tipi, diğer tarafta, David'in ilk kez 1990'daki uyanışını takiben keşfetmiş ve ilk kitabına adını vermiş olduğu, muhteşem güzellikte bir enerji dönüşümü olan Gerçek'in Titreşimleri var. David'in, "Gerçek'in Titreşimleri" dediği pozitif enerji dalgası insanlara, varlıklarının asıl benliği olan "Sonsuz Sevgi/Sonsuz Bilinç" olduklarını hatırlatarak onları uyandırıyor.

İnsanlık bir yol ağzında ve artık bir seçim yapmanın zamanı geldi. "Sonsuz Bilinç" olarak gerçek dehamıza ve potansiyelimize uyanacak mıyız, yoksa beden aklı ve "Ay Matriksi"nin ürettiği illüzyonların içinde hapis kalmayı sürdürecek miyiz? Bu kitap hayatınızı değiştirecek, realitenizi değiştirecek, bu bilgiler doğrultusunda hareket edecek olursanız ruhunuzu özgür kılacak...

Yıllardır beklenen kitap...

(Tanıtım Bülteninden)
712 syf.
·Beğendi·10/10
oldukça kapsamlı bir kitap anlatım dili ise gerçekten çok mükemmel insani sikmayan ve okudukça merak duygusunu yansitan bu eseri okurken tüm inanislarinizi gözden gecirmenizi sebeb olacak. bir çok bastirilmis bilgiyi gözler önüne seren kimi kisimlarinda yok artik diyeceksiniz yinede tüm insanoglunun okumasi gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum.
712 syf.
·11 günde·Puan vermedi
Seçkin soy ve sürüngen ırkın dünyayı egemenlik altında tutup insanları köle yapma planını deşifre eden yazılardan oluşan bir kitap.Yazara göre 5 duyuya hapsedilmiş beynin sadece sol tarafını kullanan insanlar bu egemenlik altında ve hiçbirşeyin farkında değil.Kitapta sıklıkla cesur yeni dünya ve George Orwell'in bin dokuz yüz seksen dört kitaplarına gönderme yapılıyor.Yani piramitin tepesindeki bir avuç seçkin soy ^rotschild ve rockefeller^piramitin alt tabakasındaki çoğunluğu köle yapmak için planlar kuruyor.Kitapta bana göre doğru kabul ettiğim birçok husus olmasına rağmen kabul edemediğim teorilerde var.Ancak yine de insanın ufkunu açan okunması gereken bir kitap.
712 syf.
·84 günde·Beğendi·10/10
David Icke, Illuminatik örgütler diyebileceğimiz ezoterik ve kabalacı örgütlerin faaliyetleri hakkında çalışmaları bulunan bir yazardır. Kitapta Icke, küresel bir komplo ile insanların nasıl yönlendirildiğini ifade ederken olayı bir kademe ileri taşıyor. İnsanları kontrol altında tutmayı amaçlayan Sürüngen ırkın (Reptilian) faaliyetleri hakkında bilgi veriyor. Muhakkak ki Icke'in teorileri çoğu kişi için "delisaçması" gelebilir. Ancak inanıp inanmamak size kalmış. Kitapta ayrıca küresel finans oligarşisinin faaliyetlerine ilişkin bilgiler de var. Konu ile ilgili fikri olmayanlara kitabı almadan önce David Icke' a ilişkin ön arastirma yapmalarını tavsiye ederim.
712 syf.
·Beğendi·10/10
David Icke ezoterik ve kabalacı örgütlerin yaptıkları hakkında çalışmaları olan bir yazar. Dolayısıyla bu kitabı okuyacaksanız yazar hakkında bir ön araştırma yapmanızı öneririm zira çoğu şey size deli saçması gibi gelebilir. İnsanların nasıl yönlendirildiği ve arka plandaki sürüngen ırk (reptilianlar) konusunda bir çok bilgi yer alıyor. Eser 712 sayfa.
"Zaman, yer ve fiziksellik görsel birer olgu olup, aslında yoklar. Fiziksel gerçek olarak dışarıda gördüğümüz şey, sadece beynimizde var. Saçma mı? İmkânsız mı? Hayır, sadece gerçek..."

"Matrix sinema filmindeki gibi "görünürdeki gerçek" bir evrende yaşıyoruz, ama tabii olay onun çok daha ötesinde. Bedenlerimiz değiliz, hatta akıllarımız bile değiliz. Bunlar, bizim görünürdeki gerçek evrende deneyimlemekte olduğumuz birer araçtan ibaret."
.
712 syf.
·31 günde·Beğendi
Başka kitaplardan da okuduğum bazı bilgileri teyit eden bir kitap. Edebi bir eser değil, bilgilendirme ve insanları uyarmaya yönelik yazılmış bir kitap. Yazarının mason olduğu ve edinilmesi zor olan bazı bilgilerin kökeninin bu olduğu söyleniyor. Kitap, genel anlamda dünyayı reptilianların ve hibrid soyun yönettiği, reptilianların insan enerjisi ve kanı ile beslendiğini ve bu dönemdeki amaçlarının insan nüfusunu 2030 yılına kadar % 70 azaltmak olduğunu vurgulayarak, bilincimiz açılırsa bunu başaramayacaklarını, çünkü başka dünya dışı varlıkların da insanlara yardım ettiğini anlatıyor. Kitaptan çok ilginç bilgiler almak ve bu anlamda çok alıntı yapmakla birlikte, aklıma takılan soruya 708 sayfada yanıt bulamadım. Şöyle ki; madem biz reptilianların besiniyiz, neden sayımızı azaltmaya çalışıyorlar.
712 syf.
·12 günde·Beğendi·7/10
( spoil içerebilir) Yaşadığınız hayatın ve tüm dünyanın, bir kurgu üzerine kurulduğunu,akilimizla davrandığımızı zannederken herşeyin yönlendirmeyle yaptığımızı düşünmek kabus gibi geldi. Fantastik bir korku filminde yaşıyormuşuz. Her ne kadar verilen örnekler gerçeğe yakın olsada, inancım gereği birilerinin dünyada ki yaşama yön verdiğine inanmak bana uymadı. Herşeyin sahibi ve yaratıcısı olan Allah buna müsade etmez.
"Kullandığımız oy, kanser hastalığı, iklim değişikliği, ırk ayrımcılığı, terör, şaşkınlık yaratmak için sürekli olarak değişim yaratmak, çocuklara seks ve homoseksüellik öğretmek, okul ve öğretmenlerin otoritesini baltalamak,ulusal kimliği yok etmek için büyük çaplı göçler yapılmasını sağlamak, fazla içki tüketimini sağlamak, devlet ve devlet çıkarlarına dayalı bağımlılık sağlamak, medyayı kontrol altına almak, aşırı derecede, basitleştirip, bayağılaştırmak, ailelerin parçalanmasını teşvik etmek. "Bunlar sadece bir kaçı. Kitabı okumak için sakin ve rahat bir ruh halinde olmak gerektiğine inanıyorum. Okunmalı ama, yaş ve eğitim biraz yukarda olmalı bence.
Zaten arayış ve isyan halinde olan gençler için bir itici güç teşkil edebilir.
712 syf.
·8/10
Anasayfada Ebru Ince hanımın da okumaya başladığını görünce bir değerlendirme yazayım dedim daha önce yazamadım.
yazar şaibeli bir adam, okumak inanmak zevkli olsa da körü körüne inanmak istemeyen biri olarak araştırma gereği duydum, videolarını, biyografisini, röportajlarını vs elimden geldiğince izledim dinledim okudum. geçmişte bir çok meslek deneyip tutunmadığını veya tutunamadığını gördüm. okuduğum yorumlarda birini mantıklı bulmuştum Icke'la ilgili ve onu arayıp buldum şimdi. kitabı okuyanların ne demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum. belli bir bilince çıkmadan okunmaması gerektiğini ve okumadan önce yazarın araştırmacı kimliği ve ilgi alanı hakkında araştırma yapılmasını tavsiye ederim.( aşağıdaki paragraf alıntıdır)

bilinçli olarak karşı olduğu şeyin propagandasını yapan biri. onlar yenilmezler çünkü üstün bir kertenkele ırkından geliyorlar. onlar binlerce yıldır insanları yönetiyorlar..vs gibi insanların gözünü korkutan biri. ters psikoloji uygulayarak cesur insanların gözünü korkutuyor.

yaptığı şeyi basitleştirelim ve bir örnekleme yapalım. bir lise sınıfı düşün. o sınıfta bir çocuk diğer bütün çocukları dövüyor ve onları korkutuyor. hiç kimse o çocuğun karşısına çıkmak istemiyor. o çocuğun hiç dövmediği bir çocuk var sadece. o çocuk sürekli ona saygı gösterirsek dövmez bizi diyor. bakın beni hiç dövmedi diyor. döven çocuğun adı mete hiç dayak yememiş olanın adı da kubat olsun. kubat diyor ki mete'nin kemikleri demirden. bir yumruk attığı zaman betonu deliyor. sana yumruk atsa ne olur düşün. diğer çocuklar da buna inanıyor. dayak yiyen çocuklardan cesur olanlar onun normal bir insan olduğunu düşünselerdi ona karşı çıkacakları bir anı kollayacaklardı ama kemiklerinin demirden olduğunu öğrendiklerinde cesaretleri kırılıyor.

işte david icke'nin yaptığı da bunun gibi bir şey. onlar reptilian ve başka bir gezegenden geldiler diyor. senin daha aya gidip gitmediğin şaibeliyken başka gezegenlerden gelen birinden bahsediyor. cesur insanların cesaretini kırıyor. çok paraları var aralarında müthiş ve sarsılmaz bir işbirliği var diyor. cesaret kırıyor. bütün yaptığı bu. altı üstü insan deseydi insanlar cesaretlenecekti. onun görevi de o cesareti kırmak. karşıymış gibi göründüğü şeyin hesabına çalışıyor. eğer dediği gibi acımasız reptilianlar olsalardı ve david icke durmadan televizyondan bunlara sövüp sayarken david'in sesini kesmesini de bilirlerdi. kesmediklerine göre bir çıkarları var.
712 syf.
·10/10
Tamamen açık bir bilinçle okunması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum, yazarın türkçeye çevrilmiş ikinci kitabı, içeriğinde çok fazla konu var, bir kaç örnek vermek gerekirse ki daha fazla konu ve detay kitabın içeriğinde mevcut.

Ay'ın gerçekte ne oldugu ve aya bahsedilen tarihten çok daha önce daha gelişmiş araçlarla gidildiğinden ve bunların arkasında nazi bilim adamlarının olduğundan söz ediliyor, hatta ayın içinde nelerin olduğu ve kimlerin yaşadığı da çok önemli bir konu.

Kitlesel zihin kontrolü, iklim değişikliğinin tamamen uydurma bir senaryo olduğu .

İlluminati örgütü ile ilgili çok detaylı bilgiler ve ailelerin soylarının nerelere dayandığı dinlerin ve sembollerin anlamları..

İlluminati nin bir kuruluşu olan Fabian cemiyeti ve üyelerinden bahsediliyor hatta tanıdık bir kaç yazar ismi de geçiyor.. Tarihte bahsi geçen vampirlerin aslında sürüngen Irklar olduğu ve gerçekten de insan kanı içtikleri ve bunun nedenlerini anlatıyor.

Kazıklı Voyvoda dan ve onun soyunun nerelere dayandığından Dracula isminin hangi kökenden geldiğinden de bahsediliyor.. İnsanları manipule eden kötü niyetli Daraco yıldız kümesi varlıkları ve diğer sürüngenlerin insanlar üzerinde yaptıkları deneyler, soylarını nasıl devam ettirdikleri, ve tüm dünyanın sürüngen ırklar tarafından yaratılan hibrid soylar tarafindan nasıl yönetildiği ve insanlar üzerindeki müdahaleleri kontrol altında tutmaları ve daha fazlası.

Sürekli bahsedilen grilerin sürüngen ırk tarafından nasıl yaratıldığı.. Kraliyet ve aristokrat aileler için kullanılan Mavi Kan teriminin açılımı..

Dünya'da bulunan sürüngen - insan yeraltı üsleri ve mağara şehirleri ki en çok ABD de bulunuyormuş ve bu üslerde çalışan işçilerin anlattıkları çok önemli olaylar var, mesela Denver Havaalanı bire bir yeraltı üssü paravanıymış

Dulce gibi yeraltındaki askeri üslerde yaratılan hibridlerden bahsediliyor ....

Kitlelerin mikroçiplenmesi, zihnin çiplenmesi, mikroçipli kimyasal puskürtme, yani chemtrails dan ve daha birçok konudan bahsediyor...
%13 (88/712)
·Beğendi·10/10
kitab cok guzel beyendim tavsiye ederim sizlere kitabi okuyacaginiz anda hayatiniz deyise bilir.ama iradeli insanlari okumasi daha dogru bence.kendimizi yoldan cikaracak cumleler ola bilir ama kitabin movzusunu beyendim
712 syf.
·17 günde·6/10
Çok merak ederek başladım bu kitaba. Reptilianları duyup, hiçbir yerde bilgi bulamadığımdan ötürü, bu kitabı duyunca hemen bilgi açlığıyla saldırdım. Kitap çok ağır ilerliyor. Acayip şekilde isimler ile boğuyor ve okunmayı zorlaştırıyor. Bu nedenle anlatımını beğenemedim. Ama benim kitaptan kopmama neden olan nokta; Zecharia Sitchin’in bilgilerini bu kitapta yanlış vermesi oldu. Açıkçası Sitchin Anunnakilerden bahsederken onların bir sürüngen olduğundan hiç bahsetmedi. Kitaplarını okudum. Böyle bir açıklama görmedim. Burda Anunnakilerin sürüngen olduğundan ve bunu 12. Gezegen kitabından bu şekilde söylediğini görünce, bilgilerde hatalar gördüm ve kitaptan soğudum. Soğuyunca bir kitabı okumak çok zor oluyor. Yine de kitapları yarım bırakmayı sevmediğimden sonuna kadar okudum. Hatalı bilgi görünce diğer okuduklarımı sorguladım. Her şekli, her bilgiyi Reptilianlara yormaya çalışıyormuş gibi hissettim. Mesela Sitchin Anunnakilerden bahsederken tabletleri kanıt olarak gösterip olabilirliklerinden bahseder. Ama bu kitapta sadece kendisine gelen ses ile her şeyi sürüngenlere yormaya zorlamış gibi geldi. Kitapta doğru bilgiler de olabilir tabi ki bilemem. Sorgulatan şeyler de var tabi ki. Özellikle insanların sağlıklarıyla, zihinleriyle oynanıp tamamen köle yaratılması, nüfusun azaltılması için sağlıkların kötüye gidilmesi, kanserin çaresinin olup da örtbas edilmesi vs gibi. Ama Ay konusunda emin değilim. Ay’ ın uydu olmayıp yapay bir istasyon olmasından bahsedilmesi düşündürücü. Ay’da üslerin olması kuvvetli ihtimal ama tamamının yapay olmasını bilemedim. Keşke kitabın okunulması sıkmadan daha kolay olsaydı. Yine de ufku geliştirmesi ve düşündürmesi anlamında okunabilir. Ama hatalı bilgiler görmek kitap için düşündürücü...
son olarak da madem dünyayı yöneten bir sürüngen ailesi var, her şey onların elinde, onlar ile ilgili bilgi yazan, onları ifşa eden bir insanı nasıl sağ bırakıyorlar? Ve bu kitabın yayılmasına bir şey demiyorlar? Düşündürücü...
... halk, problemi suni olarak yaratan güçle, gücü merkezi hale getirip kontrolü eline almak amacıyla çözüm öneren gücün aynı şey olduğunu bilemez.
David Icke
Sayfa 145 - Destek Yayınları 2015

Kitabın basım bilgileri

Adı:
İnsanoğlu Ayağa Kalk
Baskı tarihi:
Şubat 2015
Sayfa sayısı:
712
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059913379
Orijinal adı:
Human Race Get Off Your Knees: The Lion Sleeps No More
Çeviri:
Esin Akan
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Destek Yayınları
Devasa bir eser. David Icke, şok edici sırları ve bastırılmış bilgiyi ortaya çıkarmak için yapmış olduğu yirmi yıllık çalışmalarını bu müthiş kitabıyla pekiştiriyor.

İnsanoğlunun ve "gerçek"in doğasının manipülasyonunu yeni anlayış seviyelerine taşıyor, insanların artık ayağa kalkıp, kendilerini beşikten mezara kadar sinsice kontrol altında tutan uğursuz aileler ve insan olmayan varlıkların elinden kurtarmaya davet ediyor. 1990'daki olağanüstü "uyanış"ından beri dünyadaki "keskin gerçek"leri dile getiren David Icke, yoluna bu kitapla devam ediyor.

"Dünya"nın ve kolektif insan zihninin; ezelden beri, masum bir gök cismi değil, yapay bir yapı, muhtemelen içi oyuk küçük bir gezegen/bir planetoid veya devasa bir uzay gemisi olan "Ay"da barınan dünyadışı bir ırk tarafından manipüle edilmekte olduğunu açıklıyor.

Olağanüstü bir zamandan geçiyoruz. Bir tarafta Ay Matriksi'ne hizmet eden kitlenin uyguladığı Orwell tarzı, tamamen gözetleme ve kontrole dayalı global bir devlet tipi, diğer tarafta, David'in ilk kez 1990'daki uyanışını takiben keşfetmiş ve ilk kitabına adını vermiş olduğu, muhteşem güzellikte bir enerji dönüşümü olan Gerçek'in Titreşimleri var. David'in, "Gerçek'in Titreşimleri" dediği pozitif enerji dalgası insanlara, varlıklarının asıl benliği olan "Sonsuz Sevgi/Sonsuz Bilinç" olduklarını hatırlatarak onları uyandırıyor.

İnsanlık bir yol ağzında ve artık bir seçim yapmanın zamanı geldi. "Sonsuz Bilinç" olarak gerçek dehamıza ve potansiyelimize uyanacak mıyız, yoksa beden aklı ve "Ay Matriksi"nin ürettiği illüzyonların içinde hapis kalmayı sürdürecek miyiz? Bu kitap hayatınızı değiştirecek, realitenizi değiştirecek, bu bilgiler doğrultusunda hareket edecek olursanız ruhunuzu özgür kılacak...

Yıllardır beklenen kitap...

(Tanıtım Bülteninden)

Kitabı okuyanlar 70 okur

  • Melis .T
  • Ojvfbmkj
  • ZEHRA YİĞİTER
  • Ayşe inci
  • Semra Aksoy
  • Kaan
  • Feyza
  • Gökhan kaçar
  • Kubra Aydin
  • Theeyeofworld

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%27.8 (10)
9
%25 (9)
8
%16.7 (6)
7
%13.9 (5)
6
%8.3 (3)
5
%2.8 (1)
4
%0
3
%0
2
%0
1
%5.6 (2)