Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Aşk uğruna ölmek kolaydır, İşin zor olanı sevgi uğruna yaşamaktır. Kimi gördüm ben bu yüzden nice öldü, Kimi gördüm ki aşkından vazgeçti....
480 syf.
8/10
Acının ve Yalnızlığın Güncesi - Yaşama Uğraşı
Kitaba başladığınızda bu adam ne diyor tarzı ön yargılı cümleler kurabilirsiniz. Ama sabır ve özveriyle okunması gerekiyor. Eser günlük tarzında yazılmış ve her günlük bir diğer günlükten oldukça farklı yapılara sahip olabiliyor. Bu günlükler basit olayları ya da durumları da...
Yüreğim paslanmış oysa. Sevmek zor geliyor. Alışmamışım. Yoruluyorum. Her an sevdiğim düşünemiyorum. Bazen atlıyorum. Boşluklar oluyor. Bunlar boş sözlerle doldurmaya çalışıyorum .
Sabrın mı tükendi? Dayanamıyor musun artık? Aramak zor mu geliyor? Sen aşkı sadece zevkli anlarla dolu geçici bir serüven mi sandın? Öyle mi? Senin aşktan anladığın bu mu?
Antik çağ şairi Virgil ,”Aşk her şeye üstün gelir.”demiştir.Eğer aşkımız yeterince büyükse, ilişkimiz ne kadar zor olsa da kesinlikle başarılı olacaktır.Beatles da bizlere şunu söyler, “ihtiyacın olan tek şey aşktır.”
10bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.