Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Bekleyiş içinde olduğunuz zaman, sesleri toplayan kulaktan, sınıflandırıp çözümleyen zihne ve oradan da, sonuçlarını bildirdiği kalbe yapılan çifte yolculuk o kadar süratlidir ki, süresini fark edemeyiz bile, doğrudan kalbimizle dinliyormuşuz gibi gelir bize.
432 syf.
1/10
·
3 günde okudu
Allah seni bildiği gibi yapsın CHEYENNE
UMUT MEVSİMİ / BRENDA NOVAK Whıskey Creek serisinin ülkemizdeki son kitabı Umut Mevsimi’nde ikinci kitaptan tanıdığımız Cheyenne’in ablası Presley ile Dylan’ın kardeşi Aaron’ın arasında yaşananları okuyoruz.İki yıl ortadan kaybolup kötü alışkanlıklarından arınan Presley...
Kötü bir şey mi bu, bu yabancılık ve uzaklık? Bir ressam bizi kollarımız iki yana açık durumda mı resmetmeliydi, ötekilere ulaşmak için gösterdiğimiz nafile çaba içinde çaresiz halde? Yoksa yaptığı resim, aynı zamanda bir koruyucu duvar da olan bu çifte engelin var olmasından duyduğumuz ferahlığın ifade bulduğu bir konumda mı göstermeliydi bizi?
Pascal Mercier
Sayfa 81 - Sia Yayınları
"On bir ayın sultanı, on ikincim; muradım, mutluluğum, hoş geldin!.. Çifte sevince tek nimet; iki güzele bir aşık; gel, iyileştir içimizdeki yarayı..."
Dünya limon gibi mavi olsa bile bunu kanıtlamak istersiniz. Scotusçuluğun çifte hakikatini biliyor musunuz? Bir şeyin gerçek olabileceğini ama aynı zamanda gerçek de olmayabileceğini? Önemli olan yalnızca bakış açısıdır.
10bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.