Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

21 Mart Dünya Şiir Günü

Dürtme içimdeki narı Üstümde beyaz gömlek var.
Ah diyorum, ah'ı bilir misin sen Dünya dedikleri gömgök bir yatır Nerden bilmiş beni röntgeni icat eden Otuz yıl yaşadım elde var sıfır...
Reklam
Ben pırıl pırıl bir gemiydim eskiden. İnanırdım saadetli yolculuklara. Adalar var zannederdim güneşli, maavi, dertsiz. Bütün hızımla koşardım dalgalara. O zaman beni görseydiniz.
Ara sıra geliyorsun aklıma, bana ne diyorum Benim derdim yeter bana bana ne Alıştım mı yokluğuna Vaz mı geçiyorum, varlığından Tedirginim aslında Ya başkasını seversem İnan o zaman seni hayatım boyunca affetmem.
Kollarımın bütün gücüyle vuracağım Er geç sesimi duyuracağım sana Başımı soğuk demirlere dayayıp Adını söyleyeceğim mahşer gününe kadar Dağlara taşlara güzelliğini haykıracağım Ve bütün yaratıklara Rüzgârın söylediği bir masal gibi Seni anlatacağım
Kadınlar da Şiir Yazmalı mı?
Yoksa Şiir Yazmak Erkek İşidir Diyenlerden misiniz? Yorumlara Yazın Lütfen? 1000kitap Hanım Şiir Grubum ( Aramıza Katılmak İsteyen Hanımları Bekliyorum...Şimdiden Aramıza Hoşgeldiniz diyorum....) Linkini Yorumlara Ekliyorum....
Reklam
“Biliyorum sana giden yollar kapalı. Üstelik, sen de hiçbir zaman sevmedin beni, Ne kadar yakından ve arada uçurum; İnsanlar, evler, aramızda duvarlar gibi.”
Bazen sevinirim, Sevinmek nedense hep yedi yaşında
Vasiyetimdir: Dalgınlığınıza gelmek istiyorum Ve kaybolmak o dalgınlıkta
Az sevme bilmiyorum ben. Çok sevdiğimdendir bu kadar incinmem.
16 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.