Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Yine sana.
Zamanın dışında , ruhlar aleminde seviyorum seni . Gizli saklı değil aşikarca en güzeliyle seviyorum.. miktarca değil en çoğuyla en doğalıyla seviyorum.. içtenlikle , safça seviyorum.. korkarak değil hep aitmiş gibi seviyorum.. Hep varsın gibi geçmiş gibi gelecek gibi en çok şimdi gibi..
Şiir
Biri öldüğünde yalnızca ölmüş görünür. Oysa geçmişte hâlâ yaşıyordur... Tüm dakikalar, geçmiş, şimdi ve gelecek her zaman yaşandı ve yaşanacak. Dakikaların ipteki boncuklar gibi birbirini izlemesi ve bir an geçti mi sonsuza dek geçmiştir düşüncesi bizim bu dünyada yaşadığımız bir illüzyondur yalnızca.
Zamanın tümü, geçmiş-şimdi- gelecek yekpâre bir zaman olmuştuSayfa 264
Roman
Paradoksların tekilliğinde hiçbir şey başlamaz, hiçbir şey bitmez, her şey aynı anda gelecek ve geçmiş yönünde ilerler.Sayfa 100 - Norgunk
Kitap Alıntısı
Tam şu anda yaşamın güçlü, eksiksiz, kendiliğinden duygusunu-olmayını da unutmadan tadabileceğini sanıyor musun? Düşüncenin alışkanlığı rahatsız eder seni, geçmişte, gelecekte yaşarsın, kendiliğinden kavrayamazsın hiçbir şeyi. Biz yaşamın ancak bir anlık süresindeyiz. Gelecek... Sayfa 63 - Can
23425
375 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.