Becca Fitzpatrick

Becca Fitzpatrick

Yazar
8.3/10
5,6bin Kişi
·
21,4bin
Okunma
·
739
Beğeni
·
18,3bin
Gösterim
Adı:
Becca Fitzpatrick
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Centerville, Utah, ABD, 3 Şubat 1979
Becca Fitzpatrick, 3 Şubat 1979’da doğdu. New York Bestseller arasında olan Hush Hush serisinin yazarıdır. Daha yazdığı ilk romanla Amerika’da ve tüm dünyada milyonlarca hayran kitlesine sahip oldu.
+Saçlarının kızılı doğal mı?
-Ben kızıl saçlı değilim.
+Bu haberi sana ben verdiğim için üzgünüm, ama saçlarını ateşe versem daha kırmızı olamazdı.
416 syf.
·Beğendi·10/10
Kitapların hepsi değerlidir,ben kıyaslama yapmam diyordum.Aslında birinci kısım doğru ama ikinci kısım bu kitabı okuyuncaya kadar doğru oldu benim için.Ablamın al diye başının etini yediğim ve aldığı anda okumaya başlayıp 30-35 sayfa katettikten sonra ayakkabı için biriktirdiğim bütün paraya kıyıp diğer kitaplarını aldığım seridir.Ve hiçbir ayakkabı beni bu seri kadar memnun edemez.Gerçekten almanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
416 syf.
Çok abartıldığı kadar iyi bir kitap değildi. Bilindik Amerikan gençlik filmleri kıvamında bir kitaptı. Okurken, diyalogları aşırı derece tanıdık olay örgüsü aşırı derecede basit geldi. Bilemiyorum, çok beğenilmiş olsa da benim beklentilerimi karşılayamadı.
408 syf.
·4 günde·10/10
Fısıltı serisinde yaşadığım en baskın olay ilk iki yüz sayfasında aşırı derecede sıkılmam sonrada okurken bırakamam. Cidden muhteşem kitap okurken şaşırıyorum çünkü genelde beklenmedik yerden nokta atışıyla bitiriyor yazar. Sorarsanız ilk başta düşüncem yüzüncü sayfalara geldiğimde söyleyeceğim tek şey birinci kitap da güzel yerde bitirmiş ikinci kitaba ne gerek var. Varmış arkadaşlar çok güzel ilerliyor sevdim kitabı heyecanla okuyorum.Spoiler
Kitabın sonunda çok üzüldüm Vee yine erkek arkadaşta yanlış tercih yaptı. Ve Noranın kararsız halleri söylemek isteyipte tam tersini söylemesi çıldırttı beni birde günlük meselesi Allahım bir insan nasıl açıp bakmaz ben kırk sefer bakmıştım.
408 syf.
·3 günde·Beğendi·9/10
Sonu beni hayrete düşürdü. Tahmin ettiğimden fazlasıyla farklıydı. Ama beni büyüledi diyebilirim. Kitabın bütün serisi hemen hızlıca okuyup bitirmek istiyorum. Bütün gün aklımda sadece bu kitap var. Başları bana sıkıcı geldi ayrılık kısmını sevmediğim için galiba onu dışında çok güzeldi.
416 syf.
·5 günde·9/10
Final kitabında eski tadı buldum. Sessizlikten sonra çok okumak istememiştim ama son sayfaları okurken kitabı elimden bırakamadım. Bence sessizlik kitabını okumadan da finale geçebilirsiniz zaten sessizlikte olan olayları burda tekrar anlatıyor anlamayacağınızı sanmıyorum. Şahsen ben öyle yapmak isterdim. Seriyi gene de sevdim. Uzun süredir kütüphanemde olduğu halde yeni okudum ama eminim lise yıllarımda okusam daha fazla severdim
416 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen gayet sürükleyici bir kitap, her sayfayı merakla okudum diyebilirim. Klasik bir konuyu çok güzel işlemiş, fantastik ve aşk en sevdiğim ikilem olduğu için ben çok sevdim. Serinin diğer kitaplarını hemen okuyacağım.
416 syf.
·2 günde·4/10
Kitap resmen çığlığı tekrar etmek için yazılmış, bir an Nora hafızasını kazansa diye dua ediyordum. Cidden serinin en sıkılarak okuduğum kitabıydı. Yazar galiba 4 kitap olsun diye yazmış bu kitabı sevmedim.
416 syf.
·4 günde·9/10
Becca fitzpatrick' in okuduğum ikinci kitabı ilk okuduğum kitap Siyah Buz' du ve onu biraz anımsatıyor gizem bakımından. Hatta Nefilim diye bir konu geçiyor baya baya google de araştırdım İncil de geçiyormuş ve bizim dinimizde elbette kovulmuş melek olmayacağını biliyordum ama yinede bu gerçek mi diye baktım Bir kısmı doğru bir kısmı yanlış şekilde anlatılmış tamamen körü körüne inanmamanızı ve araştırmanızı tavsiye ederim. Fısıltı bir dönem herkesin okuduğu ama benim sonra okurum diye ertelediğim bir kitaptı yeni okuma fırsatı buldum. Kitap güzeldi tahminlerimde yanıldım ve beklediğim son olmadı bunu gerçekten sevdim. Bir çok kitapta ortalarına geldiğinde tahmin edebiliyordum ama bu kitapta öyle olmadı. Güzel bir kitap okumanızı tavsiye ederim. İkinci kitabı nasıl olacak merakla devam edeceğim.
416 syf.
·Beğendi·10/10
Öncelikle kitap için ayrıntılı bir yorum yapmayacağım. En sevdiğim nadir serilerden biridir. Benim bu yorumu yapmamdaki amaç bir bilgi vermek. Ben bu kitabı bitirdikten 6-7 ay sonra öğrendim. Aslında Patch'in Nora'ya aslında çok etkileyici bir mektubu varmış. Patch kendine bir şey olacağını düşünüp Nora'ya veda mektubu gibi bir şey yazmış. Ve pegasus yayınları da bu mektubu kitaba almayı gerekli görmemiş(!) Ben gerçekten üstünden o kadar zaman geçmesine rağmen daha ortasına gelmeden ağlamaklı oldum ve sonunda dayanamadım ağladım zaten. Bu seriyi sevenler o mektubu bulup okusun. Ben ingilizce olan kitabını incelerken okumuştum ve gerçekten yazısı bile tam bir patch tarzıydı...

Yazarın biyografisi

Adı:
Becca Fitzpatrick
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Centerville, Utah, ABD, 3 Şubat 1979
Becca Fitzpatrick, 3 Şubat 1979’da doğdu. New York Bestseller arasında olan Hush Hush serisinin yazarıdır. Daha yazdığı ilk romanla Amerika’da ve tüm dünyada milyonlarca hayran kitlesine sahip oldu.

Yazar istatistikleri

  • 739 okur beğendi.
  • 21,4bin okur okudu.
  • 195 okur okuyor.
  • 5,4bin okur okuyacak.
  • 173 okur yarım bıraktı.

Yazarın sıralamaları