Becca Fitzpatrick

Becca FitzpatrickFısıltı yazarı
Yazar
8.0/10
8,6bin Kişi
38bin
Okunma
986
Beğeni
29,6bin
Gösterim

Becca Fitzpatrick Kimdir?

Becca Fitzpatrick, 3 Şubat 1979’da doğdu. New York Bestseller arasında olan Hush Hush serisinin yazarıdır. Daha yazdığı ilk romanla Amerika’da ve tüm dünyada milyonlarca hayran kitlesine sahip oldu.
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Centerville, Utah, ABD, 3 Şubat 1979

Okurlar

986 okur beğendi.
38bin okur okudu.
281 okur okuyor.
7,6bin okur okuyacak.
333 okur yarım bıraktı.

Becca Fitzpatrick Sözleri ve Alıntıları

Tümünü gör
“Bir insanın yanında rahat ettiğini sessizce oturup havadan sudan sohbet etme mecburiyeti duymadığın zaman anlarsın.”
"Umursamak zayıflıkmış. Umursadığın zaman kaybedeceğin şeylerin oluyor."
İnsanın bir ayağının sürekli geçmişte olması çok acı veriyor...!
Sevgi fedakarlık ister...!
Birini sevdiğin zaman, onu kollarsın. Onun mücadelesine ortak olursun.
"Tanrı günah işleyen melekleri esirgemedi; onları cehenneme atıp karanlıkta zincire vurdu. Yargılanıncaya dek orada tutulacaklar."

Becca Fitzpatrick İletileri

Tümünü gör
Okuyacağım Kitaplar♡ (Kitap önerisi yapabilirsiniz).. 1-
Çete / Devran
Çete / Devran
2-
Çete - Arbede
Çete - Arbede
3-
İkizalev
İkizalev
4-
Günebakan
Günebakan
Fısıltı
Fısıltı
Ya ben bu kitabı okusam kapağına bakıp bakıp ağlarım.
Krallar ve Soytarıları
Krallar ve Soytarıları

Becca Fitzpatrick Yorum ve İncelemeleri

Tümünü gör
416 syf.
·
Puan vermedi
·
24 saatte okudu
Kitap 1565 yılında yeryüzüne inen bir melek ve ona hizmet etmesi için düşmüş melek'i bulması şekilinde giriş yapıyor. Sonrasında günümüze gelip Nora'nın lise döneminden devam ediyor. Nora babası ölmüş ve annesiyle yaşamaya devam ediyordur. Okulda biyoloji dersi vardır ve öğretmenleri eşleşme yapıp ödev veriyor bunundan dolayı da Nora en yakın arkadaşı Vee'yle ayrılmak zorundadır çünkü birbirilerini çok iyi tanıdıkları için neyse eşleşme yapılmıştır ve Nora tanımadığı, okula yeni gelen öğrenciyle eşleşiyor. Patch, Nora hakkında bir çok şeyi bilse de Nora, Patch hakkında hiçbir şey bilmiyordur. Herşeyi bilmesinden dolayı Nora biraz gerilmiştir, öğretmene gider eş değişimi yapmasını ister ama öğretmenleri kabul etmez. Bir araya geldikçe gerçekler ortaya çıkar ve aralarında da bir çekim olmaya başlar. Bakalım neler olacak.
Fısıltı
FısıltıBecca Fitzpatrick · Pegasus Yayıncılık · 201511,5bin okunma
416 syf.
10/10 puan verdi
·
7 günde okudu
Sessizlik Kitap İnclemesi:
Sessizlik içindeki romantizm ve gizem ile çok güzel bir kitaptı. Kitabın ilk yarısında Patch olmasa da çok güzeldi. Kitap hakkındaki yorumumu iki bölüm halinde yazacağım: Spoilerlı ve Spoilersız. Sessizlik serimizin üçüncü kitabı olduğu için Spoilersız yerini maalesef kısa tutmak zorundayım çünkü
Sessizlik
SessizlikBecca Fitzpatrick · Pegasus Yayınları · 20167,6bin okunma
416 syf.
·
Puan vermedi
·
Beğendi
DİKKAT SPOİLER VARDIR!!! Merhabalar. Bugün sizlerle Sessizlik kitabının yorumunu paylaşacağım. Sessizlik kitabı bir devam kitabı olduğu için bu yazı spoiler içerecektir. Seriyi okumayanlar bu yazıyı okumaya devam etmesin lütfen. Kitap Nora'nın bir mezarlıkta uyanmasıyla başlıyor. Hafıza kaybı yaşayan Nora son beş ayını hatırlamıyor. Ve maalesef ki Patch'i de... Kitabın neredeyse ilk yarısında Patch'i Jev ismiyle okuyoruz. Biz her ne kadar Jev'in aslında Patch olduğunu kitabı okurken en başından itibaren anlasak da Nora Patch ile Jev'in aynı kişi olduğunu kitabın ilk yarısından sonra anlıyor. Bu kitapta Patch'in Nora'nın hayatı uğruna kanatlarının koparılmasına izin vermesi beni çok etkiledi. Kitabın ilk yarısı durgun geçse de son yarısı çok hareketliydi. Kitabın sonunda Nora'nın biyolojik babasının yönettiği Nefillerin yeni yöneticisi olması ise beni çok heyecanlandırdı. Patch ve Nora umarım bu zor durumdan zarar görmeden sıyrılabilirler. Final kitabında Nora'nın alacağı kararları çok merak ediyorum. Ben serinin son kitabı olan Final kitabını okumaya gidiyorum. Final kitabının yorumunda görüşmek dileğiyle...
Sessizlik
SessizlikBecca Fitzpatrick · Pegasus Yayınları · 20167,6bin okunma