Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Gönderi Oluştur
168 syf.
·
Puan vermedi
Hakan Özkan
Hakan Özkan
okumak bana her zaman +1 puan kazandırıyor gibi hissediyorum.Belki de daha fazla kazanmami sağlıyordu. Her okuduğum kitabında şu cümlenin de altını çizeyim,şurayı da not alayım,bunu mutlaka uygulamam lazım dediğim o kadar çok oluyor ki kısacası kazancım çok fazla. Manipülasyon mi uğradığınızı düşünüyorsunuz O zaman 10 soruluk bir test yapmaya ve değerlendirme puanlarını görmeye hazır olun. Fazla seçici davrandığınızi fark edemiyorsanız eğer bunu 4 işareti olduğunu kesfetmenizin şimdi tam zamaniBiliyorsunuz ki her şeyin fazlası zararKendinizden ne kadar verdiğinizi görmek için kitabimizin içinde tam aradığınız test mevcuttur.Aşk acıttığında 4 aşamalı bir süreçten geçtiğimiz gerçeğini okuyarak keşfedip kendimizi iyileştirmeye alıyoruz.Kendinizi başkalarının görüşlerinden ve yargılarından nasıl kurtaracaksınız?Ne istediğini bilmiyor ,başkaları tarafından yargılanma korkusu yaşıyor,tamamen kendiniz olmanız nasıl engelleniyor işte burada kitabı elimize alıp sonuna kadar okuyoruz. Kitabımız 3 bölümden oluşuyor.Her bölümde kendimizi geliştirip,etrafımız da olanları düşünüp en sonunda irademizi elimize alıyoruz.Size alintilar bırakacağım ve ne demek istediğimi anlayacaksınız.Yeni kitaplarda buluşmak dileği ile #okudumokuyun #alıntı "Duygusal yabancilaşmanin derinliklerine götüren ilk adım,iki tarafın sürekli atışmasını içerir.Acı çektiğimizi hissettiğimizde bilinçaltımızda daha fazla bela arıyoruz." "Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünü orantısız bir şekilde umursadığınızi düşünüyorsanız muhtemelen oraya aitsinizdir."
Aura
AuraHakan Özkan · Olimpos Yaynları · 202431 okunma
416 syf.
10/10 puan verdi
·
81 günde okudu
Enfes
Harika bir konu,betimlemeler yerinde,kurgu sağlam ve sade bir anlatım.İngiliz yazar Tolkien’e büyük bir borcumuz var.Filmden önce kitabın okunması gerekiyor.
Yüzüklerin Efendisi - İki Kule
J. R. R. Tolkien
J. R. R. Tolkien
Yüzüklerin Efendisi - İki KuleJ. R. R. Tolkien · Metis Kitap · 201810,3bin okunma
Reklam
318 syf.
·
Puan vermedi
Engelli bir kardeşinden başka kimsesi kalmayan Emily yaşadığı malikane de mürebbiye olarak çalışıyordu.Taa ki efendisi evini satıp çocukların geleceği için başka bir şehire taşınmak zorunda kalana kadar.Şimdi engelli tamamen yatağa mahkum kardeşi ile evin yeni sahiplerini beklemekte olup geleceğinin belirsizliği onu endişelendirmektedir.Oysa
Yediveren Kışı
Yediveren KışıYağmur Kutsal · Kumran Yayınları · 202416 okunma
Çocuk olduğunu anlayamadan bir kadın olduğunu anladı...
Reklam
184 syf.
10/10 puan verdi
·
16 saatte okudu
Malala, başına gelenler, yaptıkları ve yapacakları olarak benim uzun süredir bildiğim ve takip ettiğim bir figürdü. Açıkçası çoğu zulmün aktarılması konusunda elindeki medya gücünü kullanmaya çalıştığını görüyorum. Bunu yapmaya bilirdi, vazgeçebilirdi yada ben kurtuldum iyi bir hayatım var diyebilirdi ama bunların çoğunu yapmayı reddederek
Yersiz Yurtsuz
Yersiz YurtsuzMalala Yusufzay · Epsilon Yayınevi · 201987 okunma
336 syf.
8/10 puan verdi
·
3 günde okudu
İki yıl önce Can yayınlarının belirli kitaplar 10 TL kampanyasından almıştım.Çok bilinçli bir tercih değildi, yazardan da okuduğum ilk kitap oldu. Bu kitap 2023 yılının son, 2024 yılının ilk kitabı olarak okuma serüvenime eşlik etmiş oldu. Kitabın ilk 50 sayfasını okuduğumda Rus yazarlar olsaydı bu 50 sayfalık kısımdan bize 800 sayfalık bir Rus
Ay Sarayı
Ay SarayıPaul Auster · Can Yayınları · 2019650 okunma