Yekta Kopan

Yekta Kopan

Yazar
Editör
BEĞEN
TAKİP ET
koseli-arti
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
yildiz
7.4
2.369 Kişi
okuyor-dolu
7,6bin
Okunma
v3_begen_dolu
517
Beğeni
goz
16,4bin
Gösterim
Kitaplarını Satın Al
bilgi
Sponsorlu
Unvan
Türk Yazar, Seslendirme Sanatçısı ve Televizyon Sunucusu
Doğum
Ankara, Türkiye, 1968
Yaşamı
Yekta Kopan (d. 1968, Ankara), Türk yazar, seslendirme sanatçısı ve televizyon sunucusudur. Sesi Jim Carrey, Michael J. Fox, çizgi film karakteri Sylvester ve Buz Devri (film) animasyon karakteri Sid ile özdeşlemiş bir seslendirmecidir. Aşk Mutfağından Yalnızlık Tarifleri adlı öykü kitabı 2002 Sait Faik Hikaye Armağanı'na, Bir de Baktım Yoksunadlı öykü kitabi ise 2010'da hem Haldun Taner Öykü Ödülü'ne, hem de Yunus Nadi Öykü Ödülü'ne değer görülmüş bir öykücüdür. NTV televizyon kanalında her gün yayınlanan "Gece Gündüz" adlı kültür-sanat programının sunuculuğunu yapmaktadır.
184 syf.
·
10 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Rastlantılarla aşık olmayın ama aşkın bir rastlantı olduğunu da unutmayın.
"Sıradan diye başladığımız bir gün bize neler yaşatır, ne kararlar aldırır?" farkındalığını iliklerimize kadar hissettiğimiz takma isimle kişisel gelişim kitapları yazan Armağan Gündoğdu'nun hikayesi bu.. Yekta Kopan'ın kaleminden sahte kimlikler, yalanlar ve hesaplaşmalar üstüne sürprizlerle dolu bir roman. Kitabı bitirdiğinizde anlıyorsunuz ki sıradan bir gün size kişisel gelişim kitaplarında yazanlardan fazlasını öğretiyor..
kamera
Sıradan Bir Gün
yildiz
7.7/10 · 693 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
187 syf.
·
5 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Bir Sonun Başlangıcı!
🪔Sahiden bazı kitapların okunma zamanlarının olduğu varsayımına inanıyorum. Eğer bir kitabı vakti zamanı geldiğinde okuyorsanız sizde bıraktığı etki de bir hayli fazla oluyor. Yekta Kopan ile tanışmamı sağlayan İçimde Kim Var'da o "tam zamanında okunmuş" dediğim kitaplardan.. Yazar bize acımasız yalan ve aldatma üzerine kurulmuş, geç kalınmış bir baba oğul hesaplaşmasını yağmurun sesiyle, eski filmlerle, unutulmuş şarkılarla koyun koyuna okutuyor. Yer yer bir sızı eşlik ediyor içimize.. Sonra yağmur tüm cüretkârlığı ile önce pencerelerimize şarkılı yağmaya başlıyor sonra da yüreklerimizdeki izdüşümleri ortaya çıkarıp yeniden yaşamayı hissettiriyor.
kamera
İçimde Kim Var
yildiz
7.9/10 · 206 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;